Яким повинен бути зимовий одяг для справжніх рибалок

Такий активний тип відпочинку, як зимова рибалка, є не аби яким випробуванням для відважних та кріпезних чоловіків. Досить неприємні погодні умови мають певний вплив на людський організм, та потребують спеціальний одяг для рибалки взимку. Навіть не настільки холодні зими в Україні, біля водойм додають ще більш незручностей. Покриті товстим льодовим шаром озера, ставки чи річки, стають царством вітрів, де нема за яким деревом захистити себе. Маєте бажання протистояти стихії, та отримати при цьому задоволення від рибалки, обирайте зимову одежу у спеціалізованих магазинах одягу для активних видів відпочинку. Запам’ятайте, що одежа для рибаків повинна обиратися з розумом, особливо, якщо ви ніколи раніше не проводили багато часу на рибалці взимку.

 

одяг для рибалки, одяг для рибаків

 

Ті, хто не боїться переохолоджень та обморожень при рибній ловлі у зимовий час, вже мають у своїх шухлядах одяг для зимової рибалки від FishingStyle найкращої якості. Такий одяг максимально зручний, комфортний, теплий. Найголовніше - одягати на себе дихаючі тканини, які дозволять вашому тілу не прохолонути, навіть якщо спочатку ви спітніли, а потім почали остивати.

 

одяг для рибалки, одяг для рибаків

 

Ні в якому разі не одягайте на себе замалі, сковуючі рухи речі. Це не тільки завдасть незручності, а й може викликати порушення кровообігу.

Ні в якому разі не надягайте на себе і завеликі речі, завдяки чому вам буде дуже некомфортно пересуватися, а в разі знаходження на льоду це завжди додаткова небезпека. Тобто, запам’ятайте, що нижня білизна повинна бути розмір в розмір, а верхній одяг максимум на один розмір більший вашого звичайного одягу. На одягнену нижню термобілизну, краще за все пасує середній шар у вигляді флісових костюмів чи кофт. Такий матеріал також дозволяє дихати шкірі і при цьому затримувати тепло.

 

одяг для рибалки, одяг для рибаків

 

Якщо ви вирішили купити одяг для рибалки з самих оптимальних матеріалів, звертайте увагу на рибальські костюми з мембранних тканин. Саме використання таких матеріалів дає можливість протистояти якісним комбінезонам та курткам холодним вітрам та опадам. Високоякісні вироби створюють комфорт рибалки незалежно від температурних умов. Поверхня таких тканин має особливий верхній шар, який запобігає промоканню усього костюму. Непромокаючі матеріали ззовні, мають достатній шар дихаючого утеплювача, котрий зігріває людину навіть при великих морозах. Крім того, внутрішня дихаюча поверхня гіпоалергенна, та досить еластична, що надає ще більш комфорту кожному, хто надягає на себе якісний одяг з мембранної тканини.

 

 

одяг для рибалки, одяг для рибаків

Сім порад для новачків

 

  • 1. Обирайте одяг у спеціалізованих магазинах.
  • 2. Віддавайте перевагу інтернет магазинам, котрі пропонують одяг від виробників.
  • 3. Сміливіше задавайте питання продавцям консультантам, котрі зможуть вказати вам усі плюси кожної моделі одягу для зимової рибалки.
  • 4. Вирушайте на зимову рибалку з досвідченим напарником.
  • 5. На лід ступайте обережно.
  • 6. Якнайменше рухайтесь по льоду, обравши собі місце для риболовлі.
  • 7. Не вживайте алкогольні напої, для зігріву скористайтеся гарячим чаєм з термоса.

 

Приємного вам відпочинку, гарного улову та смачної вечері! З повагою інтернет магазин http://fishingstyle.org/

Блесна 11648
11 грн.

Блесна 11648 2 шт.

Блесна 1071
8 грн.

Блесна 1071 9 шт.

Блесна 11414
11 грн.

Блесна 11414 2 шт.

Блесна 11642
11 грн.

Блесна 11642 2 шт.

Воблер 1031
11 грн.

Воблер 1031 15 шт.

Воблер 1003
14 грн.

Воблер 1003 19 шт.

Воблер 1054
19 грн.

Воблер 1054 1 шт.

Блесна 1021
11 грн.

Блесна 1021 9 шт.

Блесна 11632
11 грн.

Блесна 11632 2 шт.

Наверх